TUTVUSTUS    VIVASAN    TOOTED    KONTAKT

orig
 
Vivasan
 
VIVASAN/VITASAN lühitutvustus.

Millel põhineb VIVASAN?

Šveitsi tuntakse kui kõrge sissetulekuga riiki, kus on stabiilne ja turvaline elada. Ükski teine riik maailmas ei oma keskkonnakaitse valdkonnas rangemaid seadusi kui Šveits.
Lisaks on Šveitsil suur potentsiaal kõrgelt haritud spetsialistide näol.
Kahtlemata olete kuulnud Šveitsi kellade, ravimite, kosmeetika, šokolaadi ja paljude muude tootegruppide kõrge kvaliteedi kohta!
Need on määravad tegurid, mille põhjal võime väita, et Vivasan pakub kvaliteetseid tooteid õiglase hinnaga.

Mis on Vivasan’i toodangu filosoofia?
Vanade projektide edendamine.
GMP nõuetele vastav tootmine.
Uute ja tõhusamate toodete väljatöötamine, mille eesmärk on säilitada meie klientide tervis ja heaolu, kasutades selleks keskkonnasõbralikke ja looduslikke koostisosi.
Loodus on meile abiks; seetõttu ei kasuta me geneetiliselt muundatud või sünteetilisi keemilisi aineid.
Kasutame valdavalt looduslikke säilitusaineid.
Biosaadavus on meie filosoofia peamine prioriteet.
Kas te teate, et Šveitsis on endiselt olemas üks vanimaid elukutseid? Seda nimetatakse „Drogisten“ (Drogist), mis tähendab - farmaatsia-, parfümeeria- ja väiketarvete müüja.

Need spetsialistid on läbinud koolituse ja sooritanud valitud erialal riigieksami, mille põhjal on nad omandanud õiguse ravim- ja muudest taimedest valmistatud tooteid iseseisvalt arendada ning neid müüa. Nende ekspertide teadmised põhinevad eelkäijate retseptidel. Tulemuseks on, et saame juurdepääsu sadade aastate tagustele traditsioonidele. Meie ettevõte on neid teadmisi edukalt tootmises kasutanud. Vanad, end tõestanud retseptid on uusimate kaasaegsete tehnoloogiate abil kasutusele võetud.
Kaasaegsed tehnoloogiad nõuavad GMP nõuetele vastavat tootmist. Sellist toodangut kontrollib Šveitsi valitsusorgan Swissmedic. GMP tähendab, et kontrolli teostatakse kogu tootmisetapi jooksul, sealhulgas seemne ja saagikoristuse toorainet. Kasutada võib ainult keskkonnasõbralikke taimseid komponente.

Toote kvaliteet ei seisne ainult tootmis- ja pakendamises, vaid ka tootes kasutatud aktiivsete toimeainete koguses, teisisõnu selle biosaadavuses.
Juhul kui toote biosaadavus on madal, on ka toimeainete kogus, mida meie keha omastab, väga väike.
Viimase paari aasta jooksul on Vivasan koos oma partneritega läbi viinud mahukaid uuringuid, et saavutada meie toodetes kõrge biosaadavuse tase.
Maksimaalne mõju saavutati uusimate patenteeritud tehnoloogiate ja ravimvormide abil.
 
Copyright © Kümmenurk 2007